Příběh

CAFE REAL

Naše kavárna je splněným snem. Chceme, abyste se v ní cítili dobře a dostali jen to nejlepší. Zákusky a chlebíčky k nám necestují dlouhé hodiny - všechny dobroty si vyrábíme přímo u nás sami. Jak to všechno vzniklo?

Na začátku všeho byl dům, ke kterému už od pradávna patřilo jídlo. Dříve v něm paní Dvořáčková nabízela vyhlášené chlebíčky a saláty. Poté ji vystřídal spíše průměrný bufet a po jeho skončení zůstalo místo prázdné. Tehdy si majitel domu uvědomil, že by chtěl navázat na úspěšnou lahůdkářskou éru a vytvořit v Jedovnicích kavárnu, do které se za kvalitními produkty a službámi budou zákazníci rádi vracet.

Sen se stal skutečností díky spojení s provozovatelkou úspěšné restaurace. Vzniklo CAFE REAL - kavárna s cukrárnou, kde pracují opravdoví srdcaři. Dobroty, které přijdete do kavárny ochutnat, vznikají z nejkvalitnějších italských a francouzských surovin přímo pod rukama šikovných cukrářek. Čeká na vás domácí italská zmrzlina a na své si přijdou i ti, kdo příliš neholdují sladkým pochoutkám. Oslovili jsme totiž paní Dvořáčkovou, která na místě provozovala úspěšné lahůdky a s její pomocí rozjeli i výrobu chlebíčků a studené kuchyně.

Přijďte k nám posedět a užít si chvilku s rodinou nebo přáteli. Uděláme maximum pro to, abychom vám prostřednictvím naší kavárny předali lásku, kterou vkládáme do každého zákusku, dortíku, kopečku zmrzliny nebo chlebíčku. Rádi pro vás zajistíme také sladké i slané občerstvení na firemní akci, oslavu narozenin nebo svatbu.